کاغذ A4‌ کپی مکس

کاغذ A4‌ کپی مکس

کاغذ A4 کپی مکس

کاغذ A4‌ کپی مکس

کاغذ A4‌ کپی مکس معروف ترین برند کاغذ !

شاید بتوان گفت که از معروفترین برندهای کاغذ A4 می باشد و دلیل معروفیت آن کیفیت این برند نیست بلکه قیمت این برند است. کاغذ A4 کپی مکس ارزانترین برند کاغذ A4‌می باشد و همین امر سبب معروفیت آن گشته است.

نکته جالب اینجاست که این برند دارای کیفیت مشخص و استانداردی نیست و یک برند باز است که همه تولید کنندگان می توان کالای خود را با این نام به بازار عرضه نمایند. لذا این برند دارای صدها مدل گوناگون در بازار می باشد. عرف گرم این کاغذ 80 گرم می باشد اما انواع 70 و 75 گرم نیز وجود دارد .

آیا کاغذ A4 کپی مکس بی کیفیت است؟

در پاسخ باید گفت که این برند دارای تنوع زیادی با کیفیتهای گوناگون است که از روی رنگ لفاف و نام لفاف نمی توان چیزی را متوجه شد ( چون در یک لفاف انواع مختلف می تواند بسته بندی شود ) ، لذا با توجه به نیاز ضرورتی ندارد که ما همواره از بالاترین کیفیت کاغذ با قیمت بالا بهره ببریم و برای خیلی از امور از جمله نوشتن دستی و یا پرینترهای لیزری مشکی اچ پی و … می توانیم از این برند بهره ببریم.

کاغذ A4 کپی مکس ساخت کجاست؟

کاغذ A4‌ کلا در ایران تولید نمی شود بلکه برش و بسته بندی می شود ( نمونه هایی تولید می شوند که مناسب عرضه در ابعاد A4‌ نمی باشد مانند کاغذ روزنامه و رنگی ایرانی ). لذا جنس داخل آن می تواند اندونزی ، کره ای ، پرتغالی ، چینی و … باشد.

کدام برند بهتر است ؟ کاغذ A4 کپی مکس ، کاغذ هیما ،‌کاغذ قو و ….

برندهای نام برده همه همان کاغذ کپی مکس در نامهای مختلف است. برای مثال شرکت کپی مکس مکس تبریز دو محصول با مامهای کپی مکس و رتاژرینت تولید می کند که هر دو یک جنس و در دو نام مختلف و با یک کیفیت است.

کاغذ A4‌ کپی مکس آبی یا قرمز؟

رنگ لفاف کاغذ A4‌ کپی مکس هیچ تاثیری روی  کیفیت داخل آن ندارد و مهم نوع کاغذی است که در آن بسته بندی شده است

کاغذ A5‌کپی مکس

این کاغذ نیز تمام ویژگی های نوع A4‌را دارد و با نامهای کپی مکس ، گلد و ژیژروان بسته بندی می شود. تمام کاغذ های A5‌موجود در بازار با نام گلد و پیپروان که بصورت وکیوم نایلونی بسته بندی می شوند غیر فابریک و در اصل کپی مکس هستند

انواع بسته بندی کاغذ A4 کپی مکس

این برند در انواع کارتن دار و وکیوم نایلونی عرضه می شود که تاثیری در نوع کاغذ  آن ندارد و  لذا نوع کاغذ داخل آن می تواند مرغوب یا غیر مرغوب باشد. لذا اینکه رنگ بسته قرمز ، آبی ،‌جیگری یا قه.ه ای باشد هیچ اهمیتی ندارد

نام برخی از شرکتهایی که کاغذ A4‌ کپی مکس برش و بسته بندی می کنند

شرکت سروستان سپاهان ، شرکت تبریز – شرکت کهن – شرکت سل پرینت و ….

یک کاغذ A4‌کپی مکس خوب چه ویژگی هایی دارد؟

برش آن دقیق و بدون پلیسه است – سطح کاغذ صیقلی می باشد . – استحکام کاغذ بالاست – درصد سفیدی کاغذ مطلوب است – تعداد کاغذ در بسته دقیق است و ….

قیمت A4‌ کپی مکس کلیک کنید